Voopoo Drag X Plus Pod Mod

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 545 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 545 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 10.90 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

VOOPOO DRAG X Plus Pod Mod, alabileceğiniz en hafif pod mod cihazdır. DRAG X Plus, deri ve metalin birleştiği çok hoş bir tasarıma sahiptir. 18650 ya da 21700 tek bir pil ile çalışmaktadır ve 100W çıkış gücündedir. GENE.FAN 2.0 yonga seti ile donatılmıştır. Yeni başlayacak olan kullanıcılar için SMART modu uygundur. Akıllı coil tanımlama özelliği vardır.

Daha Fazla Detaylar

1,090.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Voopoo

 
Açıklama

VOOPOO DRAG X Plus Pod Kit, Mod hayal gücünüzü alt üst eden muhtemelen mevcut en hafif Mod cihazıdır. DRAG X Plus, daha iyi bir görünüm için klasik deri ve metal tasarımını sürdürüyor. Tek 18650/21700 pil ile çalışan VOOPOO DRAG X Plus Pod Kiti, maksimum 100W çıkış sağlayabilir. Ayrıca yeni yükseltilmiş GENE.FAN 2.0 yongası olan VOOPOO DRAG X Plus, önceki nesle göre daha güçlü patlayıcı güce, daha kararlı çıktıya ve daha zengin akıllı işlevlere sahip olacak. SMART modu yeni başlayanlar için uygundur, bobinlerinizi akıllıca tanımlayacaktır. RBA modu, güç sınırını aşmanıza ve güçlü hissetmenize olanak tanır. 0,96 inç TFT ekran ve 5V / 2A hızlı şarj ile vaping deneyiminiz ilginç ve güzel olacak.

 

Üstelik VOOPOO DRAG X Plus, yüksek patlama ve profesyonel atomizer sistemine sahip yeni TPP pod tank ile uygulanmaktadır. TPP pod tankı, sadece dahili atomizasyon alanını arttırmakla kalmayan, aynı zamanda her zamankinden daha fazla lezzetin tadını çıkarmak için ısıtma hızını da artıran yeni bir patentli teknolojiye sahip tüm Voopoo TPP coil ile uyumludur. Ve VOOPOO DRAG X Plus cihazı, PnP Pod Tank ile de uyumludur. Lütfen yeni VOOPOO DRAG X Plus cihazını alın ve mükemmel vapingin tadını çıkarın.

 

drag x plus renkleri

 

Boyut: 141 × 35 × 29 mm
Güç Aralığı: 5-100W
Kapasite: 5.5ml / 2ml (TPD)
Direnç Aralığı: 0.1-3.0ohm
Giriş Voltajı: 3.2-4.2V
Pil: Tek Harici 21700/18650 Pil (Dahil değil)
Malzeme: Zamak ve Deri + PCTG
Standart Bobinler: TPP-DM1 0.15ohm / TPP-DM2 0.2ohm

 

Uyumlu Tanklar

TPP Pod Tank: Tüm TPP Coiller ile uyumlu
PnP Pod Tankı: Tüm PnP Coiller ile uyumlu

 

VOOPOO DRAG X PLUS KİMLER İÇİN?

Drag X Plus, hem hafif hem de güçlü olan ve tüm deneyim seviyelerindeki gazeteciler tarafından kullanılabilen bir cihaz arayan gazeteler için uygundur.

Voopoo Drag X Plus en iyi orta ve deneyimli buharcılar tarafından kullanılır.

 

Akıllı Mod işlevi, kullanılan bobinleri akıllıca tanımlar ve buna göre gücü değiştirir, bu da bu cihazı kullanmak için gereken deneyim seviyelerini azaltır. Bununla birlikte, 100 w güç çıkışı, en iyi şekilde acemi yerine biraz deneyime sahip gazeteler tarafından kullanıldığı anlamına gelir. RBA modu, gelişmiş gazetelerin ayarlarını uygun şekilde düzenlemek için Akıllı Modu atlayabileceği anlamına gelir.

 

Aşağıdaki SSS'lerde vaping modları hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Önerilen Değerler

TPP DM1 0.15Ω Hasır Bobin: 60 - 80W
TPP DM2 0.2Ω Hasır Bobin: 40 - 60W

 

21700 ve 18650 mAh pil arasındaki fark nedir?

21700 piller, 18 x 65 mm yerine 21 x 70 mm boyutunda 18650 pillerden daha büyüktür. Ayrıca daha büyük bir pil kapasitesine sahiptirler, bu da şarjlar arasında daha uzun süre çalışabilecekleri anlamına gelir. Tam pil kapasitesi, kullanılan markaya ve pile bağlıdır.

 

Voopoo Drag X Plus'ta hangi e-likit kullanabilirsiniz?

Dahil edilen 0.15 ve 0.2 gözlü bobinler, en iyi 70:30 veya daha yüksek VG: PG oranına sahip düşük nikotinli e-sıvılar veya kısa dolgular ile kullanılır.

 

Akıllı Mod ne anlama geliyor?

Drag X Plus'taki Akıllı Mod özelliği, kullanılan bobinin direncini belirleyecek ve aralarında gidebileceğiniz minimum ve maksimum wattları kısıtlayacaktır. Bu, aşırı ısınmamalarını sağlayarak bobinlerinizin ömrünü uzatmaya yardımcı olur.

 

Güçsüz RBA Modu nedir?

RBA'larla kullanılmak üzere tasarlanan Power-free RBA Modu, esasen bypass moduyla aynıdır. Bu mod, yonga seti tarafından denetlenmeden pilin tam gücünü bobine iletir. Bu, pil tamamen şarj olduğunda güç çıkışının daha yüksek ve pil seviyesi düştüğünde daha düşük olacağı anlamına gelir. Daha fazla bilgi için Gelişmiş Vaping Modlarına bakın.

 

Bir Voopoo Drag X bölmesini yıkayabilir misin?

Evet. Bölmeyi cihazdan çıkarın ve varsa e-sıvıyı boşaltın. Bölmeyi ılık (kaynamayan) suyla yıkayın. Tekrar kullanmadan önce bölmenin tamamen kuru olduğundan emin olun.
Tozu gidermek için bağlantıları pamukla da temizleyebilirsiniz.

 

Coil ne kadar dayanır?

Coil ömrü, ne kadar süre üflediğiniz, kullandığınız e-sıvı ve bobini kullandığınız watt gibi birçok faktöre bağlıdır. Daha yüksek wattlarda kullanılan düşük dirençli bobinler, yüksek dirençli bobinler kadar uzun ömürlü olmayacaktır.

Coil ömrünü şu şekilde uzatabilirsiniz:

Coilim kullanımdan önce doldurulması
Doğru VG: PG oranlarına sahip e-likit kullanımı
önerilen watt değerinin üzerine çıkmamak
Bobinin asla kurumaması için tankınızı doldurun
Dikkatle, bobinlerin değiştirilmesi gerekmeden önce birkaç gün dayanmalıdır.

 

drag x plus özellikler

 

Maksimum 100W Çıkış Gücü
Gelişmiş GENE FAN 2.0 Çip
Yeni TPP Pod Tankı
510 arayüze uyarlandı
21700/18650 Pil Desteği
5V / 2A Type-C Hızlı Şarj
PnP Pod Tank / TPP Pod Tank ile uyumlu

 

Kutu İçeriği

1 × DRAG X Plus Cihazı
1 × TPP Pod Tankı (5.5ml)
1 × TPP-DM1, 0.15ohm
1 × TPP-DM2, 0.2ohm
1 × C Tipi Kablo
1 × Kullanım Kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:


Warning: A non-numeric value encountered in /home/podmodturkey/public_html/cache/smarty/compile/65/6a/4a/656a4addadcb3db1955aa0e075279ceb7467b99f.file.product.tpl.php on line 1647

Warning: A non-numeric value encountered in /home/podmodturkey/public_html/cache/smarty/compile/65/6a/4a/656a4addadcb3db1955aa0e075279ceb7467b99f.file.product.tpl.php on line 1648

Menu