Voopoo TPP Pod Kartuş

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 125 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 125 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 3 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

250 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Voopoo

 
Açıklama

Voopoo'nun inanılmaz Drag X Plus ve Drag 3 vape kitleri için tasarlanan Voopoo TPP Pod tankı, özellikle Voopoo'nun oyunu değiştiren TPP bobinleri ile eşleştirildiğinde maksimum lezzet ve bulutlar için inşa edilmiş, kullanımı kolay ve dağınık olmayan bir pod tank hibritidir. TPP coil, VooPoo'nun yeni patentli teknolojisini kullanır, bobinlerin içindeki atomizasyon alanını arttırır ve aynı zamanda ısıtma hızını iyileştirir.

Kullanımı kolay TPP Pod, güçlü mıknatıslarla cihazınıza takılır ve TPP coillerinin çek ve tak tasarımı sayesinde bobinleri değiştirmek çok kolaydır. Yeniden doldurmak için alttaki silikon contayı açın ve e-sıvı ile doldurun. Rahat ağızlık dudaklarda harika bir his verir ve renkli hazne, likit seviyenizi bir bakışta kontrol edebileceğiniz anlamına gelir.

 

5.5ml Kapasite

TPP Coil Uyumlu

Üst Dolgu

Alt Hava Akışı Ayarlanabilir

Siyah, Gümüş ve Gunmetal renklerde mevcuttur

 

VooPoo TPP Değiştirme Bölmeleri, coiller veya buharlı e-sıvı olmadan iki paket halinde gelir. TPP Pod'ları, birçok vape tankının boyutu olan 5.5mL'lik cömert bir buhar e-likit kapasitesine sahiptir, bu nedenle 'pod' bölümünün sizi onlara bir şans vermekten alıkoymasına izin vermeyin.

Bu kartuşların TPP Coil'ler dışında en iyi yanı ve kolay alt doldurma ve alt bobin değişimi, sadece TPP vape bileşenleri ve elektronik sigaralar (e-sigaralar) ile uyumlu olmamasıdır. Ayrıca PnP Pod'ları kullanan herhangi bir VooPoo Pod Kit ile de uyumludurlar!

TPP Serisi coiller, VOOPOO'nun yalnızca bobinlerin içindeki atomizasyon alanını artırmakla kalmayıp aynı zamanda ısıtma hızını da artıran yeni patentli teknolojisini kullanır.

 

Paket İçeriği

2 Adet TPP Kartuş 5.5ml

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 17

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:


Warning: A non-numeric value encountered in /home/podmodturkey/public_html/cache/smarty/compile/65/6a/4a/656a4addadcb3db1955aa0e075279ceb7467b99f.file.product.tpl.php on line 1647

Warning: A non-numeric value encountered in /home/podmodturkey/public_html/cache/smarty/compile/65/6a/4a/656a4addadcb3db1955aa0e075279ceb7467b99f.file.product.tpl.php on line 1648

Menu