Voopoo Vinci 2 Pod Mod Kartuş

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 112 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 112 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 2,24 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


100PMT1009

Yeni ürün

Voopoo Vinci 2 (6.5ML) Pod Kartuş

Voopoo Vinci 2 Pod kartuş, Voopoo Vinci 2 Pod Mod ve Voopoo Vinci X 2 Pod Mod cihazlara uyumlu olarak, özel tasarlanmıştır. 

Daha Fazla Detaylar

225,00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Voopoo

 
Açıklama

Voopoo Vinci 2 Pod Kartuş, PnP serisi tüm coillerle uyumlu olarak çalışabilmekte olup 6.5ML’lik müthiş likit depolama kapasitesi ve sızdırmazlık teknolojisi sayesinde üstün buhar performansı ve likitinizin aromasını en saf haliyle ve yumuşaklıkta sunmakla kalmayıp hiçbir şekilde sızdırma yapmayarak kullanıcılarının cebini de korumaktadır. Yapısal malzemesi pek çok pod kartuşta olduğu gibi PCTG olan Voopoo Vinci 2 Pod Kartuşların dış yapısı içerisindeki likitin seviyesini görebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Likit Depolama Kapasitesi: 6.5 ML

Likit seviyesi rahatlıkla görülebilecek dış yapı

Yandan dolum özelliği

Yapım Malzemesi: PCTG

Ergonomik ağızlık

Manyetik pod bağlantısı (Mıknatıslı kolay değişim özelliği)

Tüm Voopoo PnP Coil ile uyumludur.

Voopoo Vinci-X II Pod Kit, çok yönlü ve benzersizdir, değiştirilebilir coillere ve değişken watt kontrolüne sahip bir pod cihazıdır! Bunu hem düşük güç hem de yüksek güçlü kağıtlar için mükemmel bir kit haline getiriyor. Tam 80w değişken kontrol ile buhar üretimini tam zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

Bunlar, Voopoo Vinci 2 ve Vinci-X 2 kitleri için 6.5 ml likit kapasitesine sahip yeniden doldurulabilir bölmelerdir ve çok çeşitli coiller alabilir. Bu kartuşlar, pürüzsüz ve yoğun bir buhar üretimi ile inanılmaz derecede dolgun gövdeli bir lezzet vaat ediyor.

Uyumlu Coiller

Voopoo Vinci-X II Pod Kiti, şimdiye kadar çok popüler olan PnP Voopoo coil serisinin kullanımına sahiptir ve vape'nin bir sub ohm veya Mtl de tam zevkinize göre uyarlanabilmesini sağlayan çok çeşitli coil seçeneklerine izin verir.

Uyumlu Cihazlar

Voopoo Vinci 2

Voopoo Vinci X 2

 

Paket İçeriği

2 Adet Voopoo Vinci 2 Pod Kartuş

Bir Yorum Yaz

Voopoo Vinci 2 Pod Mod Kartuş

Voopoo Vinci 2 (6.5ML) Pod Kartuş

Voopoo Vinci 2 Pod kartuş, Voopoo Vinci 2 Pod Mod ve Voopoo Vinci X 2 Pod Mod cihazlara uyumlu olarak, özel tasarlanmıştır. 

Bir Yorum Yaz

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 14

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar: