Voopoo PNP Pod 2'li 4,5 ml

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 117 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 117 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 2.34 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


100PMT1002

Yeni ürün

235.00 TL

- +

Marka: Voopoo

 
Açıklama

VooPoo Pnp Kartuşları, gün boyunca e-likitleri değiştirmek isterseniz, kullanışlı bir yedek olarak sahip olmak için mükemmel yedek bölmelerdir. 4.5ml e-likit kapasiteli 1'li paket olarak sunulan bu kartuşlar, VooPoo Drag S ve Drag X pod kitleriyle uyumludur. Tüm VooPoo PnP Coil serisi ile uyumludurlar.

VooPoo PnP kartuş çapraz uyumludur ve Drag ve Argus serisinden çok çeşitli VooPoo kitleriyle kullanım için tasarlanmıştır (tam liste aşağıdadır). Daha çevre dostu ve uygun maliyetli bir yaklaşım için çıkarılabilir bir bobin tasarımına sahip olan PnP yeniden doldurulabilir kartuş, MTL (Ağızdan Akciğere) ve DTL (Doğrudan Akciğere) vaping seçenekleriyle PnP coil serisi (aşağıdaki tam liste) ile uyumludur. . Tüm PnP coilleri bölmelere uysa da, lütfen kitinizin seçtiğiniz coili desteklemek için doğru güç seviyesini sağladığından emin olun.

Doldurulabilir Bölmeler
4.5ml E-likit Kapasitesi
Çıkarılabilir Coiller
Alt Dolgu
Çapraz Uyumlu

Dayanıklı PCTG malzemelerinden üretilen bu bölmeler, yalnızca lezzet bozulduğunda değiştirilmesi gereken coillerle uzun bir kullanım ömrü sunar. Basit bir alt doldurma yöntemi, temiz ve sorunsuz bir süreç sunarken, coilleri bölmeye takmak da aynı derecede kolaydır. Bir dizi direnç ve yapıda mevcut olan tüm PnP bobinlerini kullanan bu yedek bölmeler, kaliteli performansla çok yönlülük sunar.

 

Uyumlu Kitler

VooPoo Drag X

VooPoo Drag S

VooPoo Argus

VooPoo Argus Pro

VooPoo Drag 2 Refresh

VooPoo Drag Mini Refresh

VooPoo Drag Max

VooPoo Argus X

VooPoo Argus GT

 

Uyumlu Coiller

PnP VM Coilleri (MTL / DTL)

PnP T Coilleri (MTL / RDTL)

PnP R Coilleri (MTL)

PnP M Coilleri (RDTL)

PnP RBA Coil (MTL / RDTL / DTL)

 

Paket içeriği

2 x VooPoo Vinci Yedek Kartuş

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 17

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu