Yeni

Voopoo Argus Pod Kartuş

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 170 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 170 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 3.40 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

340.00 TL

- +

Marka: Voopoo

Çok Satanlar

 
Açıklama

VOOPOO Argus Pod Kartuşu, MTL buharcılar için mükemmel olan VOOPOO Argus Pod Sistem Kiti için tasarlanmıştır. 2ml likit barındırır ve entegre bir 0.7ohm veya 1.2ohm coile sahiptir. Alttaki 4 delikli hava girişi harika bir buhar sağlar ve coilin daha yumuşak bir boğaz vuruşu yapması için hava akışını artırır. Mıknatıslarla bağlanır ve likiti yeniden beslemek için yandan doldurma tasarımına sahip ergonomik bir ağızlığa sahiptir.

Kartuş Çeşitleri

0.7ohm Veya 1.2ohm

argus pod kartuş

VooPoo'nun Argus Kit Değiştirme Bölmeleri, pürüzsüz bir tat sağlamak için hava akışını genişleten 4 delikli bir hava girişine sahiptir. Doldurma işlemi kolaydır, kartuşu çıkarın ve en sevdiğiniz e-likit ile doldurun.

Tam görüşlü kartuş, e-likit hacmini istediğiniz zaman dışarı çekmeden kontrol etmenizi sağlar. Sızdırmaz tasarım, e-likitinizin her zaman bölmeye güvenli bir şekilde sabitlenmesini sağlar.

Bu kartuşları VooPoo Argus Pod Kit ile kullanın.

Bu Voopoo kartuşları hava akışını ve güç ayarını destekler, böylece her seferinde vaping deneyiminizi kişiselleştirmekte özgürsünüz. Ayrıca, bu doldurulabilir kapsülün şeffaf tasarımı sayesinde, kartuşu çıkarmadan kalan likit seviyenizi kolayca kontrol edebilir ve her zaman dolu kalmanızı sağlayabilirsiniz.

Konik ağızlık çekici ve ergonomiktir, her seferinde keyifli bir vaping deneyimi için ağzınıza rahatça oturur. Bu paket 3 kartuş içerir ve kullanıcılar iki farklı direnç arasından seçim yapabilir: 1,2 Ohm ve 0,7 Ohm. 1.2 ohm'luk dirençli kartuş, gizli buharlı otantik bir MTL vape için sıkı bir çekiş sağlamak üzere tasarlanmıştır, oysa 0,7 Ohm'luk kartuş, lezzetten ödün vermeden daha yoğun bulutlar ve biraz daha gevşek bir çekiş sağlar.

PAKET İÇERİĞİ

3 x Voopoo Argus Pod Kartuş

Bir Yorum Yaz

Voopoo Argus Pod Kartuş

Bir Yorum Yaz

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 17

Menu