Veiik Kartuş

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 112 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 112 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 2 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


101PMT82

Yeni ürün

Veiik Kartuş

Veiik Pod Kartuş 2 Adet bulunur. Veiik Pod Kartuşu 2ml likit kapasitesine sahip 1.2ohm sahip kartuşlar sistem modu ile kullanılmak üzere üretilmiştir. Pamuk sarıma özelliğine sahiptirler.  Yandan doldurma özelliğini benimsemişlerdir. Salt likit kullanımına uygun kartuşlardır.


Daha Fazla Detaylar

225 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Veiik

 
Açıklama

PARAMETRELER :

  • VEIIK Airo Pod (Kartuş) 2'li Paket İçinden 2 Adet 1.2 ohm Dirençli Coil İle Güçlendirilmiş Pod Kartuş Çıkar. Bu Pod Kartuşlar 2 ML Salt Likit Kapasitesine Sahiptirler.
  • Dolum Pod Kartuşların Alt - Yan Kısmından Yapılır. Silikon Tıpa Salt Likit Sızıntısını Önler.
  • Kendi Coil Sarımınızı Yapacaksanız Daha Önce RBA Coil Sarımı Konusunda Deneyimli Olmalısınız. Eğer Coil Sarımı Konusunda Deneyiminiz Yoksa VEIIK Airo Pod (Kartuş) 2'li Kutu Alarak Kullanım Ömrünü Uzatabilirsiniz. Coil Sarımı İçin Coil (Bobin) Sarım Malzemelerine, Organik Pamuğa İhtiyacınız Olduğunu Ve De Salt Likit dolumundan Sonra Coil (Bobin) Pamuğunun Salt Likiti Emmesi İçin 10 - 15 Dk. Kadar Beklemeyi Unutmayın. 

PAKET İÇERİĞİ :

  • 2 Adet 2 ML Salt Likit Kapasiteli / 1.2 Ohm Dirençli Coil (Bobin) Bulunan  Pod Kartuş
 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünü: 1

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu