Yeni

Uwell Caliburn GK2 Pod

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 420 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 420 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 8,40 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

840,00 TL

- +

Marka: Uwell

 
Açıklama

Uwell Caliburn GK2 Pod 690mAh

CALIBURN GK2, KOKO PRIME serisinin yükseltilmiş versiyonudur. Cyberpunk, steampunk ve fütüristiğin mükemmel bir birleşimidir. Kavisli cam üzerindeki KOKO şeklindeki ışık çubukları göz kamaştırıcı bir şekilde parlıyor. Işık ve titreşim işlevleri, gazetelerle iletişim kurmanın yeni yollarını sağlar. Işık, farklı güç seviyelerinde farklı renklerde parlar. Ve cihaz çeşitli durumlarda titrer. İki tasarım sayesinde, gazeteler daha iyi bir etkileşimli deneyime sahip olacak. Kartuşunun alt kısmında ince ayarlı bir hava akışı çarkı vardır ve 3 CALIBURN G serisi bobinlerle uyumludur (0.8/1.0/1.2ohm). Yalnızca 45,2 g toplam ağırlık ve birlikte verilen kordon ile CALIBURN GK2'yi taşıması çok kolaydır. Günlük kıyafetiniz için iyi bir dekorasyon olabilir.

Uyumlu Coil ve Kartuş

Uwell Caliburn G2 Kartuş

Uwell Caliburn G2 Coil

Uwell Caliburn G Coil

uwell gk2 renkler

Siz çekim yaparken led parlar, bu aynı zamanda renge göre bir güç seviyesi göstergesidir. Çekim 8 saniyeden uzun sürerse, 5 kez yeşil renkte parlayacak ve çıkışın durduğunu bildirmek için 2 dalga titreşim gönderecektir.

Coil Değişimi

a. Kullanılmış bobini cihazdan dışarı çekin. Yeni bir bobin ile yerleştirin.
b. Kuru yanmayı önlemek için lütfen e-sıvı doldurulduktan sonra 10 dakika bekletin.

Güç göstergesi

Vaping sırasında, %60'tan fazla pil seviyesini göstermek için yeşil renkte, %30 - %60 pil seviyesini belirtmek için mavi renkte ve %30'dan az pil seviyesini göstermek için kırmızı renkte parıldayan. Sürekli kırmızı renkte yanıp sönüyorsa ve 3 aves titreşim veriyorsa, yetersiz güç anlamına gelir ve cihaz çıkışı durdurur.

Kısa devre koruması

Bir kısa devre meydana geldiğinde sarı renkte 4 kez yanıp söner ve 4 dalga titreşim gönderir ve vape denenirse çıkış olmaz.

Düşük voltaj koruması

Pil seviyesi güvenlik seviyesinin altındaysa, 10 kez kırmızı renkte yanıp söner ve çıkışın durduğunu belirtmek için 3 dalga titreşim gönderir.

Fazla mesai koruması

Çekim 8 saniyeden fazla sürerse, 5 kez yeşil renkte parlayacak ve 2 dalga titreşim gönderecektir.

Açık devre göstergesi

Kartuş bağlı değilse veya kötü bağlanmışsa, cihaz bunu 3 kez mavi yanıp sönerek ve 2 dalga titreşim göndererek ve çıkışı durdurarak bildirir.

Kartuş göstergesi

a. Kartuş çıkarıldığında, aynı zamanda mevcut pil seviyesi göstergesi olan renklerde titreyecektir.
b. Kartuş takıldığında, mevcut pil seviyesi göstergesi olan renklerde titreyecek ve 1 dalga titreşim gönderecektir.

Şarj etmek

Bir şarj kablosu bağlanır bağlanmaz, renklerde parıldar ve 2 dalga titreşim gönderir, renk aynı zamanda mevcut pil seviyesi göstergesidir: kırmızı, %30'dan az, mavi %30-60 arası, yeşil %60 anlamına gelir, ve ötesinde. Tam şarj olduğunda yeşil renkte kalır ve 1 dalga titreşim gönderir. Kablo bağlantısı kesildiğinde LED söner ve bir kez titreşir.

Etkileşim artık hem titreşimle hem de loş ışıklarla.
Yalnızca çekim ile etkinleştirme
Yeniden doldurulabilir kartuş, uygun maliyetli.
Üstten doldurma, rahat ve hızlı.
UWELL'in tescilli Pro-FOCS lezzet testi teknolojisi, benzersiz bir vape deneyimi sunar.
Kısa devrelere, düşük voltaj nedeniyle pil arızasına vb. karşı koruma sağlayan yerleşik yonga seti işlevleriyle istikrarlı, güvenli ve güvenilir performans sağlanır.
Rahat bir tutuş için 3D camla kaplı panel ışığı.
Geniş bir aralıkta doğru aşamalı hava akışı ayarı

Kutu İçeriği

1 Caliburn GK2 Pod
1 Caliburn G Kartuş
1 1.2ohm UN2 Meshed-H Coil
1 0.8ohm UN2 Meshed-H Coil
1 Kullanım Kılavuzu
1 Type-C Şarj Kablosu
1 Kordon

Bir Yorum Yaz

Uwell Caliburn GK2 Pod

Bir Yorum Yaz

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 17