Yeni

Uwell Caliburn X Kartuş

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 137 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 137 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 2.74 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


098PMT1537

Yeni ürün

275.00 TL

- +

Marka: Uwell

 
Açıklama

Uwell Caliburn X Kartuş, Caliburn X Pod Sistemi için tasarlanmış, 3.0 ml kartuş kapasitesi ve üstten doldurma tasarımına sahip, en sevdiğiniz E-likit veya salt nikotin lezzetli aromayı çıkarmak için Caliburn G/G2 Coil Serisi ile uyumlu orijinal pod kartuşlarıdır.

 

Uyumlu Coil > Caliburn G CoilCaliburn G2 Coil

 

Uwell Caliburn X Yedek Kartuş Özellikleri

Caliburn X Pod Sistemi için
3.0ml Likit Kapasitesi
Üst Dolgu Tasarımı
Caliburn G/G2 Coil çeşitleri ile uyumlu
Manyetik Pod Bağlantısı
Değiştirilmesi Kolay

caliburn x kartuş

Bölmeler, dağınıklığı azaltmak için üstten doldurulur ve böylece en sevdiğiniz e-likit ile doldurmak için bunları kitten çıkarmanız bile gerekmez. 0.8 Ohm versiyonu, 1.2 Ohm versiyonundan biraz daha fazla buhar üretecektir, ancak bunlardan herhangi birini 50/50 e-likit veya daha yüksek PG seçenekleriyle eşleştirmenizi öneririz. Ayarlanabilir hava akışı sayesinde, daha sıkı veya daha gevşek bir çekiş arasında seçim yapabilir, böylece size en uygun olanı deneyebilir ve görebilirsiniz.

İçini yeni bir coille doldurduktan sonra, coilin içindeki pamuğun e-likit ile düzgün bir şekilde doldurulması için en az beş dakika beklemenizi öneririz.

 

Paket İçeriği

2 x Uwell Caliburn X Yedek Kartuş

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 21

Menu