Uwell Popreel N1 Kartuş

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 120 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 120 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 2 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


098PMT1477

Yeni ürün

240 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Uwell

 
Açıklama

Uwell Popreel N1 kartuşlarının her biri 2 ml'ye kadar e-likit tutabilir ve istediğiniz aroma veya nikotin gücüyle kullanılabilir. Uwell Popreel N1 ve Yearn Neat 2 vape kitleri ile uyumlu, her biri yerleşik bir 1.2 Ohm coile sahiptir ve bir sigaraya daha yakın hissettiren bir MTL (Ağızdan Akciğere) soluma için az miktarda buhar üretir.

Her birinin üzerindeki yan doldurma ağzı sayesinde bölmelerinizi doldurmak çok kolaydır. Çoğu e-likit şişesi ucuna uyacak doldurma portunu ortaya çıkarmak için lastik tapayı çıkarın. Coillerin yerleşik tasarımı, dağınık bobin değişiklikleriyle uğraşmak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir, zamanı geldiğinde bakımı azaltmak yerine tüm bölmeyi değiştirebilirsiniz.

Bu kartuşları 50/50 e-likit ve yüksek PG e-likitlerle eşleştirmenizi öneririz, güzel tuzlar pürüzsüz bir buhar için popüler bir seçimdir.

well pop reel n1 kartuş yan dolum

Kutu İçeriği

2x Uwell Popreel N1 Doldurulabilir 2ml Kartuş

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 21

Menu