Smok Nord X Pod Mod

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 547 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 547 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 10.94 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

SMOK markasının en sevilen serilerinden olan Nord serisinin en son çıkarttığı cihazlardan biri olan Nord X pod mod, 6o watt çıkış gücüne sahip 1500 mAh dahili pile sahiptir. OLED ekranından verilerinizi takip edebilirsiniz. Nord X RPM 2 bölmesi tüm RPM 2 coilleriyle uyumludur, Nord X RPM bölmesi tüm RPM coilleri için uygundur. Kartuşu yandan doldurulmakta 6 ml kapasitededir.

Daha Fazla Detaylar

1,095.00 TL

Uyarı: Stoktaki Son Ürün!

- +

Marka: Smok

 
Açıklama

Smok Nord X, hem stil hem de rahat bir tutuş için metal ve deri bir çerçeve kullanır. Cihaz Tri-proof bir sistemdir, yani IP67 su geçirmez, IP67 toz geçirmez ve darbeye dayanıklıdır, bu da yanlışlıkla kullanıma karşı koruma sağlar ve dış mekan kullanımına uygun hale getirir.

 

Smok Nord x renkler

 

KİMİN İÇİN?

Nord X, Smok Nord 2'ye benzer, ancak daha fazla güce sahip kompakt bir cihaz arayan ve farklı tarzlarda vaping yapabilen esnek bir cihazdan hoşlanan kağıtlar için uygundur. Orta ila deneyimli gazeteler için en iyisidir.

 

UYUMLULUK

Smok Nord X, Nord X RPM ve RPM 2 kartuşları ile çalışır.

RPM kartuş RPM Coil ile uyumludur,

RPM 2 kartuş ise RPM 2 Coil ile uyumludur.

 

Nord X, Ağızdan Akciğere mi yoksa Doğrudan Akciğer'e mi?

Nord X, kullanılan pod, coil, watt ve e-likite bağlı olarak MTL veya DL vaping için kullanılabilir. 0.16 Ω RPM 2 coil ve yüksek VG e-likit ile kullanılan RPM 2 kartuş, DL vaping için mükemmel bir seçimdir, RPM Quartz 1.2 Ω gibi bir coil ile kullanılan RPM kartuş bir MTL vape için uygundur .

 

Smok Nord X kartuşları ne kadar dayanır?

Smok Nord kartuşları Nord Coil'lerden ayrı olduğundan, düzenli olarak değiştirilmeleri gerekmez ve aylarca sürebilirler.

 

Smok RPM coilleri ne kadar dayanır?

Coil ömrü, vaping sıklığı, çektiğiniz nefeslerin ne kadar olduğu ve cihazı kullandığınız watt gibi birçok faktöre bağlıdır. RPM 2 0.16 Ω bobin gibi daha düşük dirençli bobinler, 1.2 Ω RPM Kuvars bobin (ayrı olarak satılır) gibi daha yüksek dirençli bobinler kadar dayanmayacaktır.

Coilinizin ömrünü en üst düzeye çıkarmak için, kullanmadan önce daima bobini hazırlayın (ayrıntılar için ürün bakım sekmesine bakın), e-sıvınızı doldurun ve uygun watt'ı kullandığınızdan emin olun.

 

Smok Nord X'te watt gücünü nasıl ayarlarım?

Güç ayarını etkinleştirmek için güç düğmesine 3 kez basın. Watt değeri yanıp sönmeye başlayacaktır. Ardından güç seviyesini değiştirmek için güç düğmesine basın.

 

Smok Nord Modelleri

Smok Nord  |  Smok Nord 2  |  Smok Nord 4  |  Smok Nord Pro  |  Smok Nord 50w  |  Smok Nord 5  |  Smok Nord X

 

Kutu İçeriği

1 x Nord X Cihazı

1 x Nord X RPM 2 Kartuş

1 x RPM 2 0.16 Ω Mesh Coil (önceden kurulmuş)

1 x Nord X RPM Kartuş

1 x RPM 0.4 Ω Mesh Coil (önceden kurulmuş)

1 x USB Kablosu

1 x Kullanım Kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu