Smok Solus Pod

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 149 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 149 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 2,98 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

299,00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Smok

 
Açıklama

SMOK Solus Pod System Kit, zarif ve taşınabilir olan yeni bir kalem tarzı pod sistemidir. SMOK Solus Pod Kit, maksimum 16W çıkışlı dahili 700mAh pil ile çalışır. SMOK Solus, akıllı bir LED göstergesine ve havayla etkinleştirilen işleve sahiptir. SMOK Solus kartuşu, saf MTL tadı için yan doldurma tasarımı ve önceden yüklenmiş 0.9ohm örgülü bobin ile 3 ml kapasiteye sahiptir. SMOK Solus pod, ağzınızdan daha az sızıntı olan Ördek gagalı ağızlığı benimser.

SMOK SOLUS Kit, hem tasarımın hem de performansın gerçek özünü bünyesinde barındırır, yan yuvadan e-sıvınızı yeniden doldurmayı destekleyen 3 ml'lik bir vape likit kapasitesi ile birlikte gelir. Hava girişine göre, SOLUS'u şık ağızlıktan soluduğunuzda, daha yumuşak bir buhar getirmesinin yanı sıra, damağınıza iyilikle vurur. Ayrıca, çıkarma ve değiştirme kolaylığı sağlayan mıknatısı bölmenin altından kolayca çıkarır.

smok solus pod renkleri

Önce SOLUS'un moduyla ilgili yolculuğuna başlar. 4.2V'luk sabit giriş voltajına sahip 700mAh dahili pil ile donanmış, tüm gün kullanımı destekler. Gözlemci ve hatırlatıcı rolünü oynamak için özel ve inanılmaz bir LED göstergesi kullanır, Farklı durumlarda yanıp sönme farklı bilgileri temsil eder: Kitinizi başlattığınızda veya başlattığınızda yanıp söner. 10S aşırı vaping koruması nedeniyle 10 defadan fazla vaping yaptığınızda iki kez yanıp sönün. Mikro USB bağlantısıyla şarj ederken parlar ve size tam şarjı hatırlatmak için yanıp söner. SOLUS, hava presi tarafından otomatik olarak çalıştırılarak doğrudan soluma özelliğine sahiptir ve sorunsuz bir deneyim sunar. Tüm bu özellikler, vapingde ileriye doğru bir evrime sahiptir ve bir kez verdiğinizde sizi şaşırtacak.

 

Boyut: 100* 21.5* 13mm

Malzeme: Alüminyum ve PCTG

Pil: 700mAh dahili pil

Çıkış: 4W-16W

Giriş Voltajı: 3.3V-4.2V

Çıkış Voltajı: 3.0V-3.6V

Bekleme Akımı: <5uA

Direnç Aralığı: 0.8ohm-3.0ohm

Şarj Voltajı: 5V

Şarj Akımı: Maks 0,5A

Kapasite: 3ml

Coil: 0.9ohm mesh coil

Zarif ve taşınabilir

Akıllı LED göstergesi

Havayla etkinleştirilen

3ml kapasiteli, yandan doldurma

Önceden yüklenmiş örgülü bobin

Ördek gagalı ağızlık

10s aşırı vaping koruması

solus pod bağlantısı

Paket İçeriği

1* Solus Pod (700mAh)

1* Solus Mesh 0.9ohm Kartuş (3ml)

1 * Kullanım Kılavuzu

Bir Yorum Yaz

Smok Solus Pod

Bir Yorum Yaz

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30