Smok Nord Coil

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 197 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 197 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 3.94 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Smok Nord Coil

Smok Nord Pod Coil 5 Adet

Smok Nord ve Smok Trinity Alpha Pod Mod ile Uyumludur. Smok Nord Coil iki tipte gelir: Normal tel ve Mesh tel. Nord Regular 0,6 ohm Kanthal Mesh tel kullanır ve DL kullanımına uygundur Nord Mesh 1.4 ohm Kanthal tel kullanır ve MTL kullanımına uygundur. Smok Nord Coil üstte iki o-halkası ve hızlı tak ve çalıştır sistemi için tabanda bir o-halkası daha barındırır.

Daha Fazla Detaylar

395.00 TL

- +

Marka: Smok

 
Açıklama

Smok Nord coilleri tüm Smok Nord kitlerinde kullanıma uygundur. Ayrıca bu coiller, uyumlu Nord Pod kullanılarak tüm Smok Pod kitlerinde çalışır.

Smok Nord Coil Çeşitleri

Smok Nord serisinin altı Coil seçeneği vardır.

0.6Ω DC (Dual Coil), 0.6Ω Mesh DL, 0.8Ω Mesh MTL, 0.8Ω DC (Dual Coil) MTL, 1.4Ω MTL ve 1.4Ω Seramik.

0.6Ω DC Dual Coil, yüksek lezzet yoğunluğu ile daha hızlı ısıtma işlemi sağlayan geleneksel bir bobin tasarımıdır.

0.6Ω Mesh Coil, alt ohm vaping için özel olarak tasarlanmıştır, içinde daha hızlı bir ısıtma işlemi ve büyük buhar bulutları sağlayan geniş bir ağa sahiptir.

0.8Ω DC Dual Coil MTL, MTL vaping için tasarlanmıştır, ancak çift bobin tasarımı ile daha güçlü bir vuruş için daha yüksek bir buhar çıkışı sağlayacaktır.

0.8Ω Mesh MTL Coil, adından da anlaşılacağı gibi, MTL vaping için tasarlanmıştır, ancak daha güçlü bir vuruş için daha yüksek bir buhar çıkışı sağlayacaktır.

1.4Ω Regular Coil, sigara içmeye benzer bir boğaz vuruşunun keyfini çıkarabileceğiniz MTL vaping için tasarlanmıştır.

1.4Ω Ceramic Coil, MTL vaping için tasarlanmıştır, ancak vape'yi biraz zincirlemeyi sevenler için daha iyi çalışır. Bunun nedeni, seramik malzemenin daha ağır buharla görülebilecek daha yüksek sıcaklıklarla daha iyi başa çıkmasıdır.

 

Paket içeriği:

5 * Nord Yedek Coil (5 ADET / Paket)

 
Soru Cevap (1)
Müşteri MEHMET ALİ MUNGAN | 2022-07-30 11:55:13

nod4 cihaz için uyumlumu

Müşteri Hizmetleri

Hayır uyumlu değildir. Smok nord 4 cihaz ile rpm coil ve rpm 2 coil çeşitleri uyumludur.

Sayfa: 1

Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu