Yeni

Smok IGEE Kartuş

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 160 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 160 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 3.20 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


094PMT1670

Yeni ürün

320.00 TL

- +

Marka: Smok

 
Açıklama

Smok IGEE A1 yedek kartuş, Smok IGEE A1 elektronik sigara kitiyle uyumludur. Bu 0,9 Ohm kartuşlar, az miktarda buhar oluşturdukları için bir MTL (Ağızdan Akciğere) solumaya izin verir. Bu yeniden doldurulabilir bölmelerde yerleşik bir coil bulunur, bu nedenle zahmetli bir bakım gerekmez ve bir bölme bittiğinde yenisiyle değiştirebilirsiniz.

2ml Doldurulabilir Kartuş
0.9 Ohm Dahili Coil
MTL Elektronik Sigara
Üstten Doldurma

Üstten doldurma tasarımı sayesinde e-sıvıyı yeniden doldururken bölmeyi çıkarmaya gerek yoktur, doldurma portunu bulmak için ağızlığı çıkarmanız yeterlidir. Her bölme bir ağ yapısı içerir, bu nedenle içindeki coil hızla daha fazla likiti ısıtır, buhar ve tat üretimini iyileştirir. En iyi sonuçlar için bu kartuşları 50/50 veya yüksek PG e-likitle eşleştirmenizi öneririz ve daha hafif bir boğaz vurumu arıyorsanız her zaman güzel bir salt nic karışımı deneyebilirsiniz.

Kutu İçeriği

3 x Smok IGEE A1 Kartuş

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menu