Lost Vape Ursa Baby Pod

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 375 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 375 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 7.50 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

750.00 TL

- +

Çok Satanlar

 
Açıklama

Lost Vape Ursa Baby, Lost Vape'in bir başka harika pod cihazıdır. Performans, Ursa Nano'ya benzer, ancak bu cihaz, ilgilendiğiniz şey buysa, size sıkı bir MTL çekimi seçeneği sunar. Lezzet mükemmel ve çekiliş iyi bir MTL çekilişi. Kartuş ömrü de harika. Her bölmeden kolayca iki hafta bekleyebilirsiniz ve belki de ne kadar veya ne kadar az çekim yaptığınıza bağlı olarak daha fazlasını bekleyebilirsiniz. Kartuşlar iyi fitil ve 50/50 ila 70VG'yi sorunsuz bir şekilde işleyebilir. Performansın yanı sıra tasarım çekici ve ilginç. Dışarıda pek çok açık pod vape görmüyorsunuz ve bu yüzden Lost Vape Ursa Baby'yi farklı kılan farklı bir şey. En azından, herhangi bir buhar arkadaşı arasında bir konuşma başlatıcı olacak.

 

Uyumlu Kartuş

Lost Vape Ursa Baby Kartuş

ursa baby pod renkler

> GÖRSEL OLARAK ÇEKİCİ ŞIK

Net cephe tasarımı ve hatta uyumlu pil yuvası tasarımı ile büyülenen, büyüleyici ve mucizevi görünen Ursa Baby pod kitinde tüm iç mekanları görebileceksiniz.

> Lezzetin Ası

Alçakgönüllü Ursa Baby'nin gücünden etkilenen, beklediğinizin çok ötesinde, lezzet patlamasını, pürüzsüz buharı ve ondan gelen kısıtlayıcı akciğer vuruşunu kolayca tadabilirsiniz.

> AKILLI Kartuş Algılama

Ursa Baby pod kiti, podun bobin direncini otomatik olarak algılayacak ve çıktının stabil olmasını sağlayacaktır.

> HAVA AKIŞINIZI AYARLAYIN

Memnuniyetle, etkili hava akışı kontrol kaydırıcısı, tercihinize göre ayarlandıktan sonra, güzel ve sıkı MTL'den makul RDL'ye kadar mükemmel bir şekilde görünecektir.

> SIZDIRMAZ TASARIM

Sızdırmaz tasarımı sayesinde Ursa Nano pod'u eşleştirmek için kullanmaya devam edin, Ursa Baby pod kitini her seviyedeki çocuk bezi için daha güvenli ve rahat hale getirin.

> MAKSİMUM 18 WATT ÇIKIŞ

Ursa Baby, 18W'a kadar hızlı ateşleme ve güç çıkışı sağlayarak her seferinde hızlı tepki veren bir otomatik çekme sağlar.

> DAHİLİ 800mAh PİL

Ursa Baby pod kiti, 800mAh'de takdire şayan bir performans sergileyebilen ve çoğu gazetenin tüm gün vaping sürmesi için sorun olmayan dahili bir pil içerir.

> AKILLI ŞARJ GÖSTERGESİ

Kullanım sırasında şeffaf kutudan parlayan nefes alan LED göstergesi Ursa Baby ile detaylara bolca görsel özen gösteriliyor, tarzınıza ve sokağınıza uygun mu?

Gösterilen pil seviyeleri: Kırmızı <3.7V <Mavi<3.9V<Yeşil

> TİP-C HIZLI ŞARJ

Type-C bağlantı noktasını bir güç kaynağına bağlayın, LED Göstergesi yukarıdaki renkle pil seviyelerini gösterir ve tam olarak şarj edildikten sonra yeşil renkte yanmaya devam eder.

> MODA ELEMAN - LANYARD

Pakete hoş bir dokunuşlu kordon dahil, Ursa Baby'nin boynunuza mükemmel bir şekilde uymasına ve kıyafetlerinizin öne çıkmasına izin verin.

> DÜZ MIKNATIS BAĞLANTISI

Alt taraftaki her iki küçük mıknatıs da pil bölümüyle çok güçlü bir bağlantı kuruyor. Pod kıpırdamadan oturur!

lostvape ursa baby pod kutu içeriği

URSA BABY KUTU İÇERİĞİ

1× Ursa Baby Pod Cihazı
1× 0.8Ω Ursa Nano Kartuş (2.5ml)
1× Type-C Şarj Kablosu
1× Kordon
1× Kullanım Kılavuzu
1× Garanti Kartı

Bir Yorum Yaz

Lost Vape Ursa Baby Pod

Bir Yorum Yaz

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 6

Menu