Yeni

Lost Vape Ursa Mini Kartuş

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 87 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 87 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 1.74 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


089PMT1510

Yeni ürün

175.00 TL

- +

Çok Satanlar

 
Açıklama

Lost Vape Ursa Mini yedek kartuşların her biri 3 ml'ye kadar e-likit tutabilir ve Ursa Mini vape kitiniz için bir yedek seçenek olarak kullanılabilir. Kitinize takması kolay olan her bölmede, her şeyi güvende tutan manyetik bir bağlantı bulunur. Lost Vape UB Lite coilleri ile uyumlu, MTL (Ağızdan Akciğere) ve DTL (Doğrudan Akciğere) vapingine izin veren farklı seçenekler mevcuttur.

Özellikler

3ml Doldurulabilir Bölme
Sub-Dolum
Uyumlu Coiller Aralığı

Alttan doldurma mekanizmasına sahip güvenli bir durdurucu, sızıntı olasılığını azaltır. Çıkarıldığında, çoğu e-likit şişesi ucuna uyan büyük bir doldurma ağzı ortaya çıkar. E-likit söz konusu olduğunda, 0,4 Ohm veya 0,8 Ohm coiller kullanıyorsanız bu kapsülleri %70 VG e-sıvı ile eşleştirmenizi öneririz, 1,4 Ohm coiller en iyi 50/50 veya yüksek PG e-likit ile çalışır.

Paket İçeriği

1x Lost Vape Ursa Mini Yedek Pod

Bir Yorum Yaz

Lost Vape Ursa Mini Kartuş

Bir Yorum Yaz

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 10

Menu