Loaded Cran Apple Juice Iced Salt Likit

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 122 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 122 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 2,44 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Tart kızılcıkları ve tatlı kırmızı elmalar birlikte karıştırılır ve daha sonra şimdiye kadarki en havalı meyveli vape aroması için bir doz mentol verilir.

Daha Fazla Detaylar

245,00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Loaded

 
Açıklama

Loaded Cran Apple Juice Iced Salt Likit 30ml

Sonbahar mevsiminde serin ve gevrek bir içeceğin tadını çıkaramayacağınızı kim söyledi? Yılın hangi zamanı olursa olsun, hepimiz kesinlikle susuzluğumuzu giderebilecek iyilik dolu bir şey isteriz. Bunu isteyen buharcılar için Cran Apple Juice Iced Nic Salt By Loaded E-likit 30ml var. Tart kızılcıkları ve tatlı kırmızı elmalar birlikte karıştırılır ve daha sonra şimdiye kadarki en havalı meyveli vape aroması için bir doz mentol verilir.

Nefes alma, her bir tat tomurcuğunu söndürmek için her iki meyvenin tadını bir araya getirir. Diliniz sırılsıklam olur olmaz, meyve suları damağınıza doğru yol alır. Ardından, saf buz dağılmaya başlar ve sizi kış gibi taze bir nefes ile bırakır.

Cran Apple Juice Iced Nic Salt from Loaded E-Liquid, küçük bir şişede gelir ve bazı rahatlatıcı MTL vape seansları için güzel, temiz ve pürüzsüz bir karışıma sahiptir.

Bu gerçekten, serin ve meyveli bir şey istediğinizde vaping yapmak için ideal salt bazlı E-Likittir. Loaded E-Liquid'in pod modunuza getirdiği şey budur.

Bir Yorum Yaz

Loaded Cran Apple Juice Iced Salt Likit

Tart kızılcıkları ve tatlı kırmızı elmalar birlikte karıştırılır ve daha sonra şimdiye kadarki en havalı meyveli vape aroması için bir doz mentol verilir.

Bir Yorum Yaz

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 9

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar: