Juul Virginia Tobacco USA

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 195 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 195 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 3.90 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


111PMT297

Yeni ürün

Juul Virginia Tobacco USA

Amerikan tütününün zengin lezzeti, Virginia Tobacco

 

Daha Fazla Detaylar

390.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Juul

 
Açıklama

JUUL Pod Virginia Tobacco USA %5

Geleneksel sigaralardan bir e-sigaraya geçiş yapıyorsanız, ancak standart sigaralarınızın sunduğu tütün aromasını gerçekten seviyorsanız, JUULs Virginia Tobacco kapsüllerini seveceksiniz. Bu kapsüllerde kullanılan e-tuz sıvıları, Amerika'da yetiştirilen tütünün seçkin, klasik lezzetini sunar. Tadı, şimdiye kadar içmiş olduğunuz en iyi geleneksel tütünün tadı ile yarışır. Aromatik ve inceliklidir ve seveceğinizden emin olacak heyecan verici bir nikotin patlaması sağlar.

 

JUUL Pod Virginia Tobacco Kartuş Paketinin Önemli Ayrıntıları

Güçlü bir tütün aromasına sahip dört adet birinci sınıf JUUL tuzu e-sıvı kapsülü paketi
Her önceden doldurulmuş kapsül, mükemmel deneyim için ağırlıkça% 5 nikotin sunan 0.7 ml e-sıvı nikotin tuzu içerir.
Her yedek kartuş yaklaşık 200 nefes verir.

 
JUUL Kartuş Hakkında

JUUL, elektronik sigara endüstrisinde devrim yarattı ve Kapsülleri, ürünlerinin ne kadar devrim niteliğinde olduğunun mükemmel bir örneğidir. Üreticinin sunduğu tüm e-tuz sıvıları, bir bilim insanı ekibi tarafından elle seçilmiş özel bir bileşen karışımından yapılmıştır. Bileşen profili, doğal özütler, yağlar ve aromaların yanı sıra propilen glikol, gliserol, benzoik asit ve nikotinin bir kombinasyonunu içerir. JUULs sıcaklık ayarlı buhar teknolojisi ile birleştirildiğinde, inanılmaz bir deneyim yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 18

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu