IVG Nutty Custard Likit 60ml

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 137 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 137 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 2.74 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Tatlı ve tuzlu notaların birleşimidir. Lezzet, zengin bir vanilyalı muhallebi ile harmanlanmış karışık kuruyemişler (ceviz ve fıstık gibi) içerir.

Daha Fazla Detaylar

275.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: IVG

 
Açıklama

IVG'den Nutty Custard, ceviz, ceviz ve fıstık notaları ile nefes alırken tuzlu fındık karışımı ile karakterize edilen zengin bir tatlı aromasına sahiptir. Nefes verirken pürüzsüz muhallebi ve karamel, tatlı ve kremsi bir bitiş sağlar.

Marka Adı: IVG E-Likit

Lezzet: Fındık ve Muhallebi

VG/PG: 70VG/30PG

Boyut: 60 ml

IVG Nutty Custard e-likit, tatlı ve tuzlu notaların birleşimidir. Lezzet, zengin bir vanilyalı muhallebi ile harmanlanmış karışık kuruyemişler (ceviz ve fıstık gibi) içerir.

Çocukların açamayacağı kapak ve kurcalamaya karşı korumalı mühür

Buharlaşmaya hazır

CHIP uyumlu paketleme ve etiketleme

Nutty Custard, IVG Likit için Kaliforniya, ABD'de yapılmıştır.

Propilen glikol, bitkisel gliserin, nikotin ve tatlandırıcılar dahil en yüksek dereceli bileşenler
Hazırlama ve şişeleme, en yüksek güvenlik ve hijyen standartlarına uygundur

Bir Yorum Yaz

IVG Nutty Custard Likit 60ml

Tatlı ve tuzlu notaların birleşimidir. Lezzet, zengin bir vanilyalı muhallebi ile harmanlanmış karışık kuruyemişler (ceviz ve fıstık gibi) içerir.

Bir Yorum Yaz

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 8

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:


Warning: A non-numeric value encountered in /home/podmodturkey/public_html/cache/smarty/compile/65/6a/4a/656a4addadcb3db1955aa0e075279ceb7467b99f.file.product.tpl.php on line 1647

Warning: A non-numeric value encountered in /home/podmodturkey/public_html/cache/smarty/compile/65/6a/4a/656a4addadcb3db1955aa0e075279ceb7467b99f.file.product.tpl.php on line 1648