IVG Rainbow Pop Salt

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 129 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 129 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 3 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Lezzetli bir lolipop tabanıyla kaynaşmış klasik şeker.

Daha Fazla Detaylar

259 TL

- +

Marka: IVG

 
Açıklama

Alıştığınız klasik şeker tadına benzediğini, ancak biraz daha iyi olduğunu fark edeceksiniz. Rainbow Blast, ilk çekişte size verdiği şekerli notaların tümü nedeniyle savoy olacak salt likitin adıdır. Nefes aldığınızda, şeker fabrikasından çıkar çıkmaz topladığınız bir lolipopu koymuş gibi hissedeceksiniz. Salt e likit, tatlı notaları damağınızın her yerine saçacak, böylece bu vape suyunun sunduğu her şeyi kesinlikle takdir edebileceksiniz.

30ml

Üretim : ingiltere

50 VG - 50 PG

Lolipop o kadar pürüzsüz olacak ki, almak üzere olduğunuz boğaz darbesini bile fark etmeyebilirsiniz. Boğaz vuruşu, belki de hak ettiğiniz şeker akışını elde edebilmeniz için ağzınızda birkaç lolipop erimiş gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Ağzınızdan çıkan bulutlar o kadar güzel kokacak ki etrafınızı saran ve kendinizi iyi hissettiren kokunun kıymetini bileceksiniz.

Bir Yorum Yaz

IVG Rainbow Pop Salt

Lezzetli bir lolipop tabanıyla kaynaşmış klasik şeker.

Bir Yorum Yaz

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 8

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar: