Halo Turkish Tobacco Salt Likit 30ml

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 174 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 174 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 3.48 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Halo Turkish Tobacco Salt Likit, tütün aromalı bir üründür. Türkiye’de yetişen tütünden elde edilmiş olan bu ürün, hafif ve kaliteli olmasından dolayı, daha önce “Light” sigara tüketen kişilerin tercih sebebi haline gelmiştir. Otantik Türk tütünü tadını rahatlıkla veren ve aromasıyla sevenlerini bu tatlardan koparmayan salt likit, kullanıcıların gönlünde taht kurmuş bir durumdadır.

Daha Fazla Detaylar

349.00 TL

- +

Marka: Halo

 
Açıklama

Halo Turkish Tobacco Salt 30ml

Turkish Tobacco Halo, çok hafif yarı tatlı bir üst nota ile güneşte kurutulmuş tütün aromasının mükemmel bir kombinasyonunu sunar. Bu eşsiz lezzet, geleneksel sigaralarda yaygın olarak kullanılan ve çeşitli pipo tütünlerine karıştırılarak Karadeniz kıyılarında yetiştirilen orijinal Türk Tütününün özelliğidir.

Turkish Tobacco E-likit nispeten hafif bir tütün aromasına sahiptir, bu nedenle hala önemli ölçüde boğaz vurumu ve iyi buhar üretimi arayan “hafif tütün” içicileri için mükemmel bir seçimdir. Bu, Pod Sistemlerinde ve Nikotin Tuzu için tasarlanmış tanklarda en iyi şekilde kullanılan bir Nikotin Tuzu e-sıvıdır.

 

Lezzet Profili: Hafif Tütün

PG/VG Oranı: %50 PG / %50 VG

Nikotin Türü: Nikotin Tuzu

Şişe Boyutu: 30ml

Şişe Tipi: Çocuklara dayanıklı kapaklı plastik

ABD'de ISO sertifikalı bir tesiste üretilmiştir

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Doğrulanmış satın alma

A Taste of the Old World

Halo's Turkish Tobacco Salt offers a unique blend of rich and authentic Turkish tobacco flavor. The aroma is subtle and inviting, and the blend is smooth and consistent, making it a perfect choice for vapers looking for a new take on traditional tobacco flavors. Overall, it's a satisfying and exotic e-juice flavor from Halo.

Bu açıklama sizin için yararlı oldu mu? Evet Hayır

Aynı kategorideki diğer ürünler: 6

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu