Yeni

Geekvape U Kartuş

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 147 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 147 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 2.94 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

295.00 TL

- +

Marka: GeekVape

 
Açıklama

GeekVape U değiştirme kartuşları, birden fazla GeekVape kitiyle kullanılmak üzere tasarlanmıştır. İki farklı kartuş seçeneği vardır, biri ölçülü miktarda buhar verir ve MTL (Ağızdan Akciğere) solumaya izin verir, diğeri ise RDTL (Sınırlı Doğrudan Akciğere) içim için daha fazla buhar oluşturur. Bu kartuşların içindeki dahili coiller sayesinde bakımı daha kolaydır ve bittiğinde yeni bir kartuş ile değiştirebilirsiniz.

Kartuş Çeşitleri

U0.7 0.7ohm: 16 - 19W
U1.1 1.1ohm: 9 - 12W

Uyumlu Cihazlar

Geekvape Sonder U Pod
Geekvape AU(Aegis U) Pod
Geekvape Obelisk U Pod
Geekvape Wenax U Pod
Digiflavor U Pod

geekvape u kartuş

Bu kartuşların her ikisi de, sigaraya daha yakın hissettiren az miktarda buharı tercih eden kişiler için yaratılmıştır. 1,1 Ohm bölme, daha sıkı bir nefes alma ve en az miktarda buhar oluşturur. Oysa 0,7 Ohm bölmesinin nefesi daha gevşek hissedecek ve buhar üretimini biraz artıracaktır.

Paket İçeriği

3 x Geekvape U Kartuş

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 16

Menu