Top sellers

Cuttwood. 

Showing 1 - 5 of 5 items
 • Cuttwood Sugar Drizzle Salt...
  140.00 TL Out of stock
  Cuttwood Sugar Drzzzle is a front-row listing in the list of pure liquid that will be the indispensable of sugary product sevens. This salt liquid, which is the result of a mixture of cream, cinnamon and sugar in its contents with an exquisite taste, seems to be one of your unformities.
 • Cuttwood Bird Brains Salt Likit...
  140.00 TL Out of stock
  Cuttwood Bird Brains is a mixture of mixed fruit, grain and milk. During the day, you will experience the mixed fruity flavours that you consume sometimes, with this simple liqueaction. The grain and milk contained in it will also gain a very different dimension to the flavors you have experienced before.
 • Cuttwood Boss Reserve Salt Likit...
  335.00 TL Out of stock
  The Cuttwood Boss Reserve is one of the most preferred aromas of those who love to be energized during the day. This salt liquid, which gives together grain, honey, roasted peanuts, milk and banana flavors, will be one of your unbreakable products that you create during the day and eat the products that you like to meet.
 • Cuttwood Mega Melons Salt Likit...
  140.00 TL Out of stock
  Cuttwood Mega Melons is a mixture of Cantaloupe melons and tropical American fruit, which everyone knows and knows about in the Far East, and Papaya. Custwood Mega Melons, which has a tropical tada, will strongly reflect these flavors to you while the steam is enjoying the joy. This groundbreaking of the aroma will be one of your unbreakable salvemes.
 • Cuttwood Tobacco Trail Salt...
  335.00 TL Out of stock
  The Cuttwood Tobacco Trail Salt Liquid has a soft and easy to drink sweet tobacco flavor and honey notes. Suitable for use of Pod Mod.
Showing 1 - 5 of 5 items
Cuttwood Salt Likitte Hangi Aroma Tercih Edilmelidir?
   

Cuttwood salt likit sektörde en çok satış yapan elektronik sigara markalarından birisidir. Kullanım ve içim kolaylığı ile lezzetli olması açısından tercih edilir. Cuttwood salt likit diğer elektronik sigara likiti üretimi yapan rakiplerine göre çok farklı lezzetler sunmaya önem verir. Bu nedenle tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok tercih edilen elektronik sigara markalarından birisi haline gelmiştir. 
Cuttwood salt likitler %100 orijinal ve ithal olan ürünlerdir. Bu likitler boğazda buruk bir tat bırakmaz ve yanık hissi oluşturmaz. Ağızda hoş bir tat bırakır ve özel aromaları ile elektronik sigara kullanıcısına bambaşka bir deneyim yaşatır. 

Cuttwood Salt Likit Kaç Çeşit Nikotin Değeri Vardır?
   

Cuttwood salt likit 0 ila 12 mg arasında değişiklik gösteren ürünlere sahip. Genel olarak 30 ml 60 ml 120 ml şişelerde saklanır. Cuttwood salt likitlerde Boss Reserve ve Unicorn Milk ilk akla gelen isimler arasında. Günümüzde Cuttwood salt likit oldukça fazla taklit edilmiştir. Ancak yine de orijinal Cuttwood salt likit tedarikçilerine ulaşabilmek mümkün. 
Sahte Cuttwood likit satıcılarından uzak durmakta fayda var. Sahte Cuttwood likiti orjinalinden ayırt edebilmek için bazı noktalar var. Örneğin Cuttwood'un resmi internet adresinden Cuttwood likitlerin şişe tipi ve şişe boyutu hakkında bilgi sahibi olabilir ve sahte likitleri ayırt edebilirsiniz. 

Cuttwood Salt Likit Kaç Ml'dir?
   

a

Cuttwood Salt Likit Ortalama Kaç Gün Yetmektedir? 
   

Cuttwood salt likit diğer tüm tüketim ürünleri gibi kullanıcının kullanım alışkanlığına göre farklılık gösterir. Buna paralel olarak gün içerisinde elektronik sigara çok sık kullanılıyorsa salt likit daha kısa sürede biter. Öte yandan nadiren elektronik sigara kullanıcısı iseniz likitin daha uzun süre gideceği söylenebilir. Bu durumda salt likit ne kadar gider sorusuna net bir yanıt bulmak çok da mümkün değildir. Ancak likitin süresini artırabilmek yine kullanıcıya bağlıdır. 
Kullanılan elektronik sigara likiti çok fazla siyah maruz kalıyorsa likit ortalamadan daha kısa sürede tükenir. Ayrıca elektronik sigara kullanımının çok olması likitin daha kısa sürede bitmesi anlamına gelir. 

Cuttwood Salt Likit Fiyatları Ortalama Nedir?
   

Cuttwood salt likit fiyatları internet adresi üzerinden avantajlı bir şekilde kullanıcıya sunulur. Cuttwood salt likit en çok tercih edilen elektronik sigara likit markasıdır. Kullanıcıya sunmuş olduğu kullanım kolaylığı ve likit kullanımı açısından son derece lezzetlidir. Cuttwood salt likit geçmiş yıllardan bugüne kadar üretmiş olduğu likitler ile elektronik sigara kullanıcısının beğenisini ve müşteri memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. 
Boss Reserve aroması, elektronik sigara kullanıcıları arasında en popüler olan aromadır. Cuttwood salt likitler boğazda burukluk ve yanık hisse bırakmayan bir yapıya sahiptir. Bu sayede kullanıcıları bambaşka bir seviyeye taşır. Cuttwood salt likit ile elektronik sigara içimi kolaylaşır. 

Cuttwood Certificate

Menu