Elf Bar 2000 Watermelon Lemon

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 99 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 99 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 2 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Olgun çilek ve karpuzun sulu tadı

Daha Fazla Detaylar

199 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Elf Bar

 
Açıklama

Kişiliğinizi belirtmek için şık gradyan görünümü ve pürüzsüz el hissi ile Elf Bar 2000 Tek Kullanımlık Pod Cihazını inceleyin. Elf Bar 2000 Tek Kullanımlık Pod Cihazı, 2000 mAh büyük pil kapasitesi ve 1800 nefesi destekleyebilen 6.5 ml önceden doldurulmuş likit ile birlikte gelir. Ve Elf Bar 2000 Tek Kullanımlık Pod Cihazı, seçiminiz için %5 nikotin gücüne ve %2 nikotin gücüne sahiptir. Dahası, Elf Bar 2000, her vape'yi dolu ve keyifli hale getirmek için saf tadı ve büyük bulutları aktaran dikey çift coili benimser. Seçebileceğiniz çeşitli yeni karışık meyve tatları. Şimdi sınırsız mutluluğun tadını çıkarın!

Aroma : Olgun çilek ve karpuzun sulu tadı

EN = English Version - %5 Nikotin ve %2 Nikotin

Elf Bar 2000

Boyut: φ19 x 115mm
E-likit Kapasitesi: 6.5ml
Nikotin Gücü: 5% / 2% 
Pil Kapasitesi: 1200mAh
Çekim: 2000 Puff 

Dikey çift coil saf tadı ve büyük bulutları aktarır
2000mAh daha büyük pil kapasitesi ve 2000 nefes
Şık gradyan görünümü ve Pürüzsüz el hissi
Tamamen yeni karışık meyve tatları sınırsız deneyim getiriyor

ELF Bar tek kullanımlık vape pod, vaping topluluğunda çok ilgi gören şık, hafif ve güzel tasarlanmış tek kullanımlık bir pod sistemidir. Tek kullanımlık vapeler çoğunlukla son zamanlarda sigaradan vapinge geçiş yapan yeni kağıtlar arasında popülerdir, sadece ambalajından çıkarmanın ve hemen vaping yapmanın saf rahatlığı çok popülerdir. Elf Barlar en popüler tek kullanımlık vape cihazlarından biridir ve bir kez denedikten sonra nedenini söylemek zor değildir. Bu cep dostu vape'ler, dumansız olmak için ilk adımları atmak isteyen ancak tam bir vape kiti, vape coilleri ve e likit satın almaktan vazgeçmek istemeyen herhangi bir sigara içicisi için mükemmel bir seçimdir.

Diğer tek kullanımlık vape kalemlerinde olduğu gibi, Elf Barlar da en iyi Mouth to Lung vaping stilini (MTL olarak da bilinir) kullanırken kullanılır. Elf Barların basit otomatik çekim özelliği nedeniyle, buharlama çok daha kolay ve daha çok eski bir sigara içen kişiye uygun olan doğal bir "çekme". Otomatik çekim, hiçbir düğme ve oynamak için hiçbir ayar olmadığı anlamına gelir, sadece nefes alın ve gidin. Elf Bar, her bir Bardan 2000 nefes çekebilmeniz gerektiğini belirtir! Bir ekran yok.

Bir Yorum Yaz

Elf Bar 2000 Watermelon Lemon

Olgun çilek ve karpuzun sulu tadı

Bir Yorum Yaz

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30