Dr Vapes Black 60ml Likit

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 137 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 137 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 3 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Eritilmiş Türk dondurmasının yapışkan, kadifemsi zirveleri ile tepesinde pürüzsüz Madagaskar Bourbon vanilyası ile zenginleştirilmiş Havana tütünü ile dünyanın her köşesinden gelen lezzetleri deneyimleyin

Daha Fazla Detaylar

275 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Dr Vapes

 
Açıklama

Eritilmiş Türk dondurmasının yapışkan, kadifemsi zirveleri ile tepesinde pürüzsüz Madagaskar Bourbon vanilyası ile zenginleştirilmiş Havana tütünü ile dünyanın her köşesinden gelen lezzetleri deneyimleyin. Gerçek vape uzmanı düşünülerek oluşturuldu.

 

Nikotin Seçenekleri: 3mg, 6mg, 12mg ve 18mg

 

Malzemeler 0mg, 3mg ve 6mg:

Bitkisel Gliserin (78%)

Aromalı Propilen Glikol (%22)

Nikotin: %0 (0mg), %0,3 (3mg), %0,6 (6mg)

Malzemeler 12mg ve 18mg:

Bitkisel Gliserin (%50)

Aromalı Propilen Glikol (%50)

Nikotin: %1,2 (12mg), %1,8 (18mg)

 

Marka : Dr Vapes
Boyut (ml) : 60ml Kısa Dolgu
Uk yapımı
Demleme Süresi : Demleme Gerekmez
Şişe Tipi : Genel PET şişe

Black Panther E-Likit Dr Vapes 60ml, nefeste yumuşak Madagaskar burbon Vanilyası ve kremalı Türk Dondurması ile başlayan, nefeste tatlı Tütünün ince notaları ile tamamlanan eşsiz bir ince tütün karışımıdır.

Dr Vapes – Black Panther Creamy Tobacco 60ml

Black Panther E-Likit Dr Vapes 60ml, nefeste pürüzsüz Madagaskar Bourbon Vanilya ve kremalı Türk Dondurması ile başlayan, nefeste tatlı Tütünün ince notaları ile tamamlanan eşsiz bir ince tütün karışımıdır.

Black Panther by Dr Vapes E Liquid, oyundaki türünün ilk ve TEK örneği olan koyu renkli şişede yenilikçi bir parıltıya sahiptir.

Dr Vapes, İngiltere'deki bir E-likit üreticisidir, Panther serisi, yüksek güçlü modlar ve tanklar kullanarak Sub-Ohm vaping için en uygun hale getiren yüksek %78 VG karışımlarında yapılan lezzetli meyveli ve meyve temalı E-likitler sunar.

Bir Yorum Yaz

Dr Vapes Black 60ml Likit

Eritilmiş Türk dondurmasının yapışkan, kadifemsi zirveleri ile tepesinde pürüzsüz Madagaskar Bourbon vanilyası ile zenginleştirilmiş Havana tütünü ile dünyanın her köşesinden gelen lezzetleri deneyimleyin

Bir Yorum Yaz

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 9