Yogi 

Yogi E-likit Aroma Çeşitleri Nelerdir?
   

Yogi sahip olduğu lezzetleri ile beraber dünya üzerinde en çok satan elektronik sigara likitleri arasında yer almaktadır. Aromalarında ve içeriğindeki özenli tutumu sayesinde elektronik sigara tutkunlarından her gün en iyi likit yorumlarını almaktadır. Yogi premium likitlerin arasında en çok sözü geçen likit aroması benzersiz tatlarıyla Yogi Granola Bar likitidir. Yogi Granola Bar fıstık, tahıl ve yulafın eşsiz ve muhteşem uyumuyla elektronik sigara kullanıcılarına benzersiz bir duman deneyimi yaşatır. Ayrıca Yogi Granola serisinin çilekli olanı Yogi Granola Strawberry, ekşi elmanın mayhoş lezzetini yoğun bir şekilde tadabileceğiniz Yogi Farm, tropikal meyve aroma sevenlere Yogi Pineapple gibi en iyi meyve lezzetlerini de geniş ürün yelpazesinde bulabilirsiniz.

Yogi E-Likitin Kaç Nikotin Çeşidi Vardır?
   

Yogi e-likitler vg(bitkisel gliserin) oranı %70, pg(propilen glikol) oranı ise %30 olacak şekilde; Amerika’da IOS7-sertifikası bulunan bir laboratuvarda üretilmiş olan; kaliteli premium likit çeşitlerinden bir tanesidir. Gün boyu tüketime son derece uygun olan Yogi e-likitlerin 0, 3 ve 6mg nikotin oranları bulunmaktadır. Gerçekçi aroma içeriği ile dünyada ve ülkemizde günden güne kullanıcıları artan Yogi e-likit markasını elinizden düşüremeyebilirsiniz.

Yogi E-Likit Ortalama Kaç Gün Kullanılabilir?
   

Bu sorunun aslında hiçbir zaman kesin bir cevabı yoktur. Elektronik sigara kullanıcıları arasında yapılan bazı araştırmalarda ortalama likit tüketimi konusunda verilere ulaşılmıştır. Standart ölçülerde bir elektronik sigara kullanımı sonucunda insanların ortalama olarak 10 ml bir likidi yaklaşık olarak bir haftada tükettiği belirlenmiştir. Bu bilgilerden yola çıkarak bu soruyu merak eden kişiler kendi kullanımlarını düşünerek cevap bulabilirler. Fakat özellikle belirtmek de fayda var ki; likiti uzun süre kullanma amacı güden bir kişinin bu amaca uygun bir şekilde likitini kullanması gerekmektedir.

Yogi E-Likit Sağlığa Zararlı mı?
   

2006 yılından beri popüler olan elektronik sigaralar içerisinde kullanılan e-likitler ile ilgili sağlığa zararlı mı sorusu sürekli gündemdedir. İçeriğinde pg, vg, aroma ve baz nikotin bulunan Yogi e-likitler buharlaşma sonucu tüketilir. Sigarayı bırakmak isteyenler tarafından özellikle tercih edilir. Yoğun buhar ve aroma deneyimi sağlayan Yogi e-likitler kana hızlıca karışarak normal sigara içermiş hissini verir ve nikotin ihtiyacını minimum seviyeye indirir. Günlük tüketime uygun, yumuşak bir içime sahip olan bu likiti ölçülerinde kullandığınız takdirde bağımlılık yapmadan, sigara bağımlılığından kurtardığı da bilinir. Güvenilir bir şekilde kullanarak nikotin ihtiyacınızı buharlaşma sayesinde giderebilirsiniz. Belirli bir kesim zararlı olduğunu iddia etse de sigara bağımlılığından kurtulabilmek adına tercih sebebidir. Ayrıca normal sigaranın verdiği zararları düşünerek; kıyaslayacak olursak zararsız kelimesini kullanmak doğru bir yaklaşım olacaktır.

Yogi E-Likit Fiyatları Ortalama Nedir?
   

Yogi markası hem kaliteli ve geniş ürün çeşidi ile hem de uygun fiyatlı satışı ile tercih sebebi oluyor. Yogi e-likit ürünleri 2 farklı boy seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Elektronik sigara severlerin hem 30ml hem de 60 ml olarak sipariş edebildiği bu ürünün ortalama fiyat aralığı 120tl ile 150tl arasındadır.