HQD 

Hqd Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır?
   

.

Kullan At Elektronik Sigara?
   

.

HQD Elektronik Sigara Tek Kullanımlık
   

.

HQD Elektronik Nargile
   

.

HQD, sigaralara ödüllendirici bir alternatif olarak tasarlanmış devrim niteliğinde hepsi bir arada tek kullanımlık vape pod cihazıdır. Dumansız bir hayata başlamak isteyenler için istisnai bir çözümdür, ancak belki de vaping konusunda endişelidir. HQD KING Pod ile, sigarayı bırakmak isteyen herhangi bir yetişkin için tamamen erişilebilir olduğundan, vaping deneyiminiz basit ve kaygısız hale getirildi.

Her HQD KING Tek Kullanımlık Vape Pod, eksiksiz bir sigara paketine uyması için yeterli miktarda tuz nikotin eliquid içerir ve önceden şarj edilmiş düşük voltajlı bir pil ile çalışır. Hiçbir düğme veya karmaşık ayar gerektirmeyen HQD KING pod cihazı, paketin dışında doğrudan kullanıma hazırdır.

HQD Pod aynı zamanda her boyuttaki cebe sığacak kadar küçüktür, ancak lezzet açısından büyüktür ve alışkanlığınızı tamamen değiştirmenize yardımcı olacak tatmin edici miktarda buhar sunar! Tüm tuz nikotin likitleri, Salt Nic Labs'deki uzmanlar tarafından, nihai zevkiniz ve memnuniyetiniz için yalnızca birinci sınıf malzemeler kullanılarak ustaca harmanlanmıştır.